Jazyk: Slovenský

Výrobný proces

Belgicko je známé vo svete ako miesto, kde sa vyrába najvyššej kvality krmivo. Tu sa začína proces vytvárania dokonale prepracovaného jedla Petvita.

Odkiaľ pochádza Petvita?

Odkiaľ pochádza Petvita?

Výrobný závod sa nachádza v belgickom meste Gent a je zvlášť prispôsobené na výrobu vysoko kvalitného krmiva pre domáce zvieratá. Starostlivo vybrané komponenty, ktoré sú v ideálnom pomere kombinované výrobným zariadením svetovej triedy, sa spracúvajú na výnimočné krmivo s kvalitou Super Premium.

Technologické riešenia

Technologické riešenia

Použitie najnovších technológií zaručuje energetické aj chuťové hodnoty vo všetkých našich výrobkoch. Výroba je plne automatizovaná, čo zabezpečuje efektívnosť a flexibilitu. Najnovšie technologické riešenia umožňujú budovať nové štandardy kvality pre našich zákazníkov aj pre našich konkurentov. Výnimočná starostlivosť pri výbere najlepších prísad v kombinácii so špeciálnymi výrobnými procesmi zodpovedá požiadavkám aj tých najnáročnejších domácich miláčikov.

Inovačný proces tvorby umožňuje pripraviť úplne prírodné produkty bez použitia umelých prísad.

Špičkoví odborníci

Použitie špičkových výrobných zariadení zaručuje dokonalú rovnováhu zložiek, ktoré spolu vytvárajú skvelý produkt. Široká škála chutí a rôznych vlastností môže pokrývať výživové požiadavky aj tých najnáročnejších domácich miláčikov. Osobitne kvalifikovaný personál, každý deň sa stará o najvyššie štandardy výroby, ku skutočnej spokojnosti našich zákazníkov.

Petvita je KVALITA

Výnimočná formula vyvinutá špeciálne pre našich štvornohých kamarátov, dáva záruku chutí a ideálne vypočítané množstvo živín. Množstvo certifikátov dokazuje najlepšiu kvalitu výrobkov značky Petvita. Spokojnosť našich zákazníkov a ich domácich miláčikov, je najlepším dôkazom chuti aj veľkou motiváciou k hľadaniu lepších a lepších nutričných riešení s najlepšími štandardmi.