Jazyk: Slovenský

PETVITA - mokré krmivo v plechovkách!

PETVITA v plechovke je rad vynikajúceho mokrého krmiva pre psov s najvyššej kvality Ultra Premium. Ich neopakovateľná chuť a aróma, poteší aj tých najnáročnejších milovníkov psov. Perfektne pripravený recept krmiva Petvita, bol vyvinutý na mieru, pre požiadavky podľa veku a potrebám psov, a dáva záruku zdravej výživy.

Veľmi vysoký, a to až do výšky 70% obsah mäsa a živočíšnych produktov v kombinácii so starostlivo vybranými rastlinnými zložkami, zabezpečujú dobre vyvážené a výživné jedlo každý deň.

Krmivo Petvita úplne pokrýva denné výživové požiadavky psa, pričom podporuje činnosti celého organizmu. Plne prírodné, neobsahuje žiadne umelé prísady. Krmivo bez obilnín, ktoré je ideálne pre alergikov a zvieratá s citlivým žalúdkom.

Správna výživa psa je zásadná v každej fáze jeho života, a preto je dôležité, aby mu poskytnúť krmivo najlepšej kvality. Správne vyvážená strava, bohatá na bielkoviny a esenciálne živiny, udržiava zdravie po celé roky.

PETVITA Adult Lamb

PETVITA Adult Lamb

Kompletné, mokré, holistické krmivo PETVITA Adult Lamb je výrobok najvyššej kvality Ultra Premium. Plne pokrýva denné nutričné požiadavky psa, poskytuje vitamíny a minerálne látky potrebné pre udržanie zdravého tela. Veľmi vysoký obsah mäsa a živočíšnych produktov (70%), je veľmi bohatým zdrojom vysoko stráviteľných bielkovín. Okrem toho obsahuje mrkvu a prirodne upravuje črevné a aktívne podporujé trávenie. Harmanček zabránia vzniku žalúdočných ťažkosti. Vitamín A má pozitívny vplyv na zrak, a vitamín D3 ma blahodarný vplyv na nervovú sústavu a svaly (vrátane srdcového svalu). Úplne prirodzené krmivo PETVITA Adult Lamb je najlepším riešením pre dospelých psov všetkých plemien. Krmivo bez obilnín je ideálne pre alergikov a zvieratá s citlivým žalúdkom 

Denná dávka
Hmotnosť psa (kg) g/deň
3 162
5 237
10 400
15 540
20 670
30 910
 • Bezobilninové
 • Mäso a produkty živočíšneho pôvodu ≥70%
 • Živočíšne bielkoviny ≥90%
 • Obsahuje vitamín A a D3
 • Zinok má pozitívny vplyv na srsť a pokožku
 • Neobsahuje GMO
Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s jahňacím mäsom a mrkvou.
Zloženie:
mäso a produkty živočíšneho pôvodu 70% (38% bravčového mäsa, 15% hydina, 10% jahňacie mäso, hovädzie mäso 6%), zelenina (mrkva 5%), minerálne látky, tuky a oleje (slnečnicový olej 0,2%) produkty rastlinného pôvodu (rumanček 0,01%). Analytické zložky: Energetická hodnota/100g 155kcal (647kJ), surový proteín 14%, oleje a tuky 8,5%, popol 2,5%, vláknina 0,8%, vlhkosť 67%. Doplnky/1kg: nutričné ​​doplnkové látky: zinok (oxid zinočnatý, monohydrát síranu zinočnatého) 50mg, Vitamín A 2340 IU; Vitamín D3 319 IU. Kŕmenie: pozri tabuľku. Odporúča sa kŕmiť psa dvakrát denne meranými porciami. Uvedené množstvá sú len orientačné. Individuálne prispôsobte kŕmenie podľa plemena, veku, pohlaviu, aktivity, fyzickému stavu a teplote okolia. Pred podávaním nechajte produkt dosiahnuť izbovú teplotu. Krmivo sa podáva pri teplote miestnosti.

PETVITA Adult Veal

PETVITA Adult Veal

PETVITA Adult s teľacím mäsom a mrkvou je veľmi výživné krmivo, ktoré poskytuje miláčikovi všetky živiny potrebné v každodennej strave. Ako výrobok najvyššej kvality Ultra Premium, krmivo PETVITA zaručuje zdravú výživu a stará sa o celé telo vášho psa. Vďaka veľmi vysokému obsahu mäsa a živočíšnych produktov (70%), je veľmi bohatým zdrojom vysoko stráviteľných bielkovín. Vďaka starostlivo vybraným zložkam rastlinného pôvodu, krmivo PETVITA je perfektne vyvážené. Krmivo PETVITA Adult s teľacím mäsom a mrkvou obsahuje minerály a vitamíny (vrátane vitamín A a vitamín D3), takže nielen stará sa o zrak psa, ale tiež poskytuje krásnu, lesklú srsť a zdravú kožu. PETVITA je jednotka v testoch chuti.

Denná dávka
Hmotnosť psa (kg) g/deň
3 162
5 237
10 400
15 540
20 670
30 910
 • Bezobilninové
 • Mäso a produkty živočíšneho pôvodu ≥70%
 • Živočíšne bielkoviny ≥90%
 • Obsahuje vitamín A a D3
 • Zinok má pozitívny vplyv na srsť a pokožku
 • Neobsahuje GMO
Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s teľacím mäsom a mrkvou.
Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu 70% (38% bravčového mäsa, 15% hydina, 10% teľacie mäso, hovädzie mäso 6%), zelenina (mrkva 5%), minerálne látky, tuky a oleje (slnečnicový olej 0,2%) produkty rastlinného pôvodu (rumanček 0,2%). Analytické zložky: Energetická hodnota/100g 155kcal (647kJ), surový proteín 14%, oleje a tuky 8,5%, popol 2,5%, vláknina 0,8%, vlhkosť 67%. Doplnky/1kg: nutričné ​​doplnkové látky: zinok (oxid zinočnatý, monohydrát síranu zinočnatého) 50mg, Vitamín A 2340 IU; Vitamín D3 319 IU. Kŕmenie: pozri tabuľku. Odporúča sa kŕmiť psa dvakrát denne meranými porciami. Uvedené množstvá sú len orientačné. Individuálne prispôsobte kŕmenie podľa plemena, veku, pohlaviu, aktivity, fyzickému stavu a teplote okolia. Pred podávaním nechajte produkt dosiahnuť izbovú teplotu. Krmivo sa podáva pri teplote miestnosti.

PETVITA Junior Turkey

PETVITA Junior Turkey

Kompletné, bezlepkové krmivo PETVITA Junior s moriakom a zemiakmi je jedinečné nutričné riešenie, ktorého receptúra bola vyvinutá pre špeciálne potreby šteniat všetkých plemien. Obdobie rastu je v živote každého psa veľmi dôležité a vhodne vyvážená strava hrá kľúčovú úlohu. Vďaka veľmi vysokému obsahu mäsa a živočíšnych produktov (70%), mokré krmivo pre šteňatá PETVITA, je bohatým zdrojom bielkovín, ktoré sú nevyhnutné pre správny vývoj tela psa. Je to najlepšia kvalita mäsa, v kombinácii s dokonale zladenými komponentmi zeleniny a zaručuje zdravú, dobre vyváženú stravu. Krmivo PETVITA obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov, takže zaisťuje nielen zdravú stravu, ale tiež podporuje prácu celého tela. Je bezlepkové, ideálne pre alergikov a zvieratá s citlivým žalúdkom. PETVITA získava prvé miesto v chutnosti testov. 

Denná dávka
Hmotnosť psa (kg) g/deň
1 140
2 240
3 330
5 475
7 610
10 800
 • Bezobilninové
 • Mäso a produkty živočíšneho pôvodu ≥70%
 • Živočíšne bielkoviny ≥90%
 • Vitamín D3 podporuje kĺby a kostru
 • Vitamín A poskytuje zdravý zrak
 • Neobsahuje GMO
Kompletné krmivo pre mladých psov všetkých plemien moriak a zemiaky.
Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu 70% (37% bravčového mäsa, 16% hydina, 6% hovädzie mäso, 10% morčacie mäso),  zelenina (zemiaky 5%), minerálne látky, tuky a oleje (slnečnicový olej 1,5%) produkty rastlinného pôvodu (bazalka 0,01%). Analytické zložky: Energetická hodnota/100g: 148kcal (619kJ), surový proteín 14%, oleje a tuky 7,5%, popol 2,6%, vláknina 0,6%, vlhkosť 68%. Doplnky/1kg: nutričné doplnkové látky: Vitamín A 2340 IU; Vitamín D3 319 IU, Vitamín E (acetát, all-rac-alfa-tokoferol) 22,5mg, Vitamín B1 (tiamín mononitrát) 27mg, železo (síran železnatý (II) monohydrát) 75mg, mangán (oxidu mangánu, monohydrát síranu mangánatého) 14mg, jód (jodid draselný) 0,7mg. Kŕmenie: pozri tabuľku. Odporúča sa kŕmiť psa dvakrát denne. Uvedené množstvá sú len orientačné. Individuálne prispôsobte kŕmenie podľa plemena, veku, pohlaviu, aktivity, fyzickému stavu a teplote okolia. Pred podávaním nechajte produkt dosiahnuť izbovú teplotu. Krmivo sa podáva pri teplote miestnosti.

PETVITA Light Chicken

PETVITA Light Chicken

Kompletné, mokré krmivo PETVITA Light s kuracím mäsom a mrkvou, je výrobok najvyššej kvality Ultra Premium, ktorého recept bol vyvinutý špeciálne pre psov všetkých plemien a ktoré majú sklon k nadváhe. Vďaka veľmi vysokému podielu mäsa a živočíšnych produktov (66%), krmvo je veľmi bohatým zdrojom bielkovín, ktoré poskytujú energiu pre spoločné činnosti, čo umožňuje znížiť a udržať zdravú telesnú hmotnosť. Kombinácia najlepších druhov mäsa s dobre vybranými rastlinnými zložkami, zaistí vášmu psovi dokonale vyváženú stravu, úplne pokrýva denné výživové požiadavky. Obohatené mrkvou, prirodzeným spôsobom reguluje tráviace procesy, a harmanček bráni vzniku rôznych ochorení gastrointestinálneho traktu. PETVITA Light obsahuje vitamíny a minerály, ktoré majú priamy vplyv na udržanie správneho fungovania organizmu. Srsť vášho domáceho miláčika bude lesklá a zdravá.

Denná dávka
Hmotnosť psa (kg) g/deň
3 253
5 370
10 630
15 850
20 1060
30 1440
 • Bezobilninové
 • Mäso a produkty živočíšneho pôvodu ≥70%
 • Živočíšne bielkoviny ≥90%
 • Zinok má pozitívny vplyv na srsť a pokožku
 • Vitamín D3 podporuje kĺby a kostru
 • Neobsahuje GMO
Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kuracím mäsom a mrkvou.
Zloženie:
mäso a produkty živočíšneho pôvodu 66% (46% hydina, kuracie filé 10%, hovädzie mäso 16%, teľacie mäso 4%), zelenina (mrkva 6%), minerálne látky, tuky a oleje, produkty rastlinného pôvodu (rumanček 0,2%).
Analytické zložky: Energetická hodnota/100g 98kcal (412kJ), surový proteín 12%, oleje a tuky 3%, popol 2,5%, vláknina 0,7%, vlhkosť 75%. Doplnky/1kg: nutričné ​​doplnkové látky: zinok (oxid zinočnatý, monohydrát síranu zinočnatého) 50mg, Vitamín A 2340 IU; Vitamín D3 319 IU. Kŕmenie: pozri tabuľku. Odporúča sa kŕmiť psa dvakrát denne meranými porciami. Uvedené množstvá sú len orientačné. Individuálne prispôsobte kŕmenie podľa plemena, veku, pohlaviu, aktivity, fyzickému stavu a teplote okolia. Pred podávaním nechajte produkt dosiahnuť izbovú teplotu. Krmivo sa podáva pri teplote miestnosti.

PETVITA Senior Trout

PETVITA Senior Trout

Psy seniori majú špeciálne diétne požiadavky. Špeciálne pre nich, bolo vytvorené jedinečné, mokré krmivo PETVITA Senior. Úplne prírodné, pripravené výlučne s najlepšou kvalitou mäsa a rastlinných zložiek, aby vaše zvieratko bolo v dobrom zdravotnom stave na nadchádzajúce roky. Veľmi vysoký obsah aromatického, bravčového a hovädzieho mäsa a živočíšnych produktov (65%), doplnené jemným mäsom najčistejšieho pstruha (10%), zaručujú výživné jedlo každý deň. Navyše, vzhľadom na rastlinné zložky, ako je hrášok a mrkva, krmivo je perfektné vyvážené a prirodzeným spôsobom reguluje činnosti tráviaceho systému. Krmivo PETVITA Senior v plechovke, obsahuje veľké množstvo vitamínov, vrátane vitamín A, D3, vitamín E a vitamín B, ktoré majú priaznivé účinky na oči, kostrový a imunitný systém. Okrem toho poskytuje krásnu a lesklú srsť, zároveň zabraňuje rýchlemu starnutiu organizmu. Navyše, prospešné mikroprvky, ako je železo, mangán, a jód majú pozitívny vplyv na reguláciu a stabilizáciu metabolizmu.

Denná dávka
Hmotnosť psa (kg) g/deň
3 280
5 410
10 690
15 930
20 1160
30 1570
 • Bezobilninové
 • Mäso a produkty živočíšneho pôvodu ≥70%
 • Živočíšne bielkoviny ≥90%
 • Vitamín D3 podporuje kĺby a kostru
 • Vitamín E podporuje imunitný systém
 • Neobsahuje GMO
Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien pstruh, hrášok a mrkva.
Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (65%,41,5% bravčového mäsa, 16% hydina, 6% hovädzie mäso), ryby (pstruh 10%), zelenina (4% mrkva, 4% hrach) vajcia a vaječné produkty 3%, minerálne látky, tuky a oleje (ľanový olej 0,2%) produkty rastlinného pôvodu (nechtík 0,01%). Analytické zložky: surový proteín 11%, oleje a tuky 5%, popol 2,5%, vláknina 1%, vlhkosť 79%. Doplnky/1kg: nutričné doplnkové látky: Vitamín A 2340 IU; Vitamín D3 319 IU, Vitamín E (acetát, all-rac-alfa-tokoferol) 22,5mg, Vitamín B1 (tiamín mononitrát) 27mg, železo (síran železnatý (II) monohydrát) 75mg, mangán (oxidu mangánu, monohydrát síranu mangánatého) 14mg, jód (jodid draselný) 0,7mg. Kŕmenie: pozri tabuľku. Odporúča sa kŕmiť psa dvakrát denne. Uvedené množstvá sú len orientačné. Individuálne prispôsobte kŕmenie podľa plemena, veku, pohlaviu, aktivity, fyzickému stavu a teplote okolia. Pred podávaním nechajte produkt dosiahnuť izbovú teplotu. Krmivo sa podáva pri teplote miestnosti.

Výhody krmiva PETVITA

 • Výrobok bezlepkový
 • Podpora pre tráviacu sústavu
 • Zvýšenie odolnosti
 • Zlepšuje vôňu tela zvieraťa
 • Vysoký obsah mäsa až 60%
 • Podpora pre kosti a svaly
 • Obsahuje Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny
 • Lesklá srsť